meble kuchennezabudowy, szafy wnękowemeble dziecięcemeble biurowemeble kuchennemeble sklepowemeble łazienkowekuchnie w zabudowie

Szafy wnękowe - Łódź

Garderoba – dobry sposób na przechowywanie

Oferujemy najbardziej funkcjonalne szafy wnękowe w Łodzi – wykonywane na wymiar, ze zindywidualizowanym wyposażeniem. Dzięki temu z łatwością zmieścisz wszystkie swoje rzeczy w jednym miejscu. Garderoby są coraz bardziej popularnym sposobem na przechowywanie ubrań oraz bielizny pościelowej. To rozwiązanie, które stosuje się obecnie nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także nowoczesnych mieszkaniach, w których często przewidziane jest specjalne miejsce na budowę garderoby. Jest to o wiele bardziej funkcjonalny sposób na przechowywanie rzeczy niż szafki wolnostojące, w których nie ma zbyt dużo miejsca. Garderoba we wnęce, jeśli jest odpowiednio duża, może spełniać także funkcję prasowalni.

Modne szafy wnękowe – Łódź

Kultowe już regały z lat 80. minionego stulecia powoli odchodzą w zapomnienie. Coraz częściej w naszych mieszkania zastępują je modne szafy wnękowe, zabudowane od podłogi do sufitu. W ich wnętrzu znajdują się półki, szuflady i szafki, w których bez problemu można pomieścić zarówno swoje osobiste rzeczy, jak i te domowe. To nie tylko modne, ale również funkcjonalne rozwiązanie. Dużym plusem garderoby na zamówienie jest to, że możemy samodzielnie dostosować jej wnętrze do swoich potrzeb. Nie jest to możliwe przy zakupie gotowych szaf. Meble wykonywane na wymiar są zawsze lepiej dopasowane do wnętrza niż te gotowe – idealnie pasują do pomieszczenia i zapewniają w ten sposób maksimum komfortu. W produkcji masowej nie bierze się zazwyczaj pod uwagę tego, iż każde pomieszczenie jest inne, ma inny układ, a tym samym – wymaga innych rozwiązań. Obsługujemy nie tylko Łódź – zapraszamy do współpracy!

zabudowa-biala P1050098 P1050096 P1050095 P1050094